Mayıs 2006 tarihinde başlamış olduğumuz hizmet yaşantımıza her gün bir önceki günden daha iyi olmak için çalışmaktayız. Öncelikle insana yatırım yaparak, sonra daha gelişmiş ve geniş imkanlara sahip olarak dostlarımıza hizmet vermeye görev edinmiş firmamız, gelecek için de aynı misyonla yoluna devam edecektir.
Mayıs 2006’dan bu güne, hayatımızda ve firmamızda çok şey değişti, bugünden sonra da bu değişim ve gelişim daha hızlı devam edecektir. Tek kişi ile başlamış olduğumuz bu yolculuğa bugün itibari ile 7 kişilik bir ekibimizle devam ettirmekteyiz.
Dostlarımızla iletişimimizi artırmak , sizlere daha hızlı , daha ucuz , daha geniş imkanlarla hizmet verebilmek için faaliyete geçirdiğimi www.ucuzmama.com/ sitemiz tamamen sizlerin istek ve beklentilerine yönelik hazırlanmıştır.
Hizmet sistemimizin bir parçası olan www.ucuzmama.com tıpkı diğer iştiraklerimiz olan www.azizler.com.tr ve ADAPEST gibi müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket edecektir.
Sizlere sağlamayı taahhüt ettiğimiz ürünlerin – özel siparişler hariç – tamamını kendi stoklarımızda tecrübeli ekibimiz tarafından hazırlanacaktır.

Fotoğraflarla Ucuz Mama & Azizler Veterinerlik