ÖDEME VE TESLİMAT

Ödememi hangi yollarla yapabilirim?

1)     Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası ve kurumlarında bulunan TL hesaplarımızdan herhangi birine ödemelerinizi yapabilirsiniz.

2)     Sitemiz Üzerinden Kredi Kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonuda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içinde yapılacaktır.

3)     Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumundaAzizler Veterinerlik ve Zirai Hiz.Ltd.Şti. 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişlerimi ne zaman ve ne şekilde teslim alabilirim?

www.ucuzmama.com siparişlerinizi ödeme işlemi tamamladıktan sonra satın alınan ürünÜn içeriğine göre yapılan özel korunaklı paketleme işlemlerinden sonra kargoya teslim edilmektedir. Satın aldığınız ürünlerin kargoya teslim sipariş tamamlandıktan sonra 2 iş günüdür.

Siparişlerin teslimat süreci, ödemenizin onaylanmasıyla başlar. Teslimat süreleri ürüne ve markaya göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 3-10 iş günüdür.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık gösterebilmektedir.

Satın aldıĞınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından, ithalatçı firmaların garantisi ile size teslim edilecektir.

K.K.T.C.’e ürün gönderimi yapılmamaktadır.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

Satın aldığınız ürünün kargoya verilmesinin ardından, takibini Kargo’nun “Gönderi Takibi” sayfasından yapabilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünün herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 18:00’den itibaren verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Satın aldığınız ürünlerin seçeceğiniz kargo firmasına göre, merkez ilçelere ertesi gün, çevre ilçelere 2 veya 3 gün içinde teslimatı yapılmaktadır. Kargo firmaları tarafından yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Teslimat adresinde bulunmazsam ne olacak?

Anlaşmalı kargo firmaları teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir ”Ziyaret Notu” Bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi son bir kez olmak üzere tekrar adresinize getirilecektir. Teslim edilemedi notu aldığınız zaman kargo firmasını arayıp tekrar gelecekleri zaman konusunda kargo yetkililerine bilgi verebilirseniz ürününüzün doğru zamanda size gelmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde

  1. kez geldiklerinde de teslim edecek birini bulamazlarsa siparişiniz www.ucuzmama.com adresine iade edilmektedir. www.ucuzmama.com sitesinden verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir.

Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.

Herhangi bir yanlışlık, eksiklik, kutuda tahribat gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz. Yeni ürünleriniz tarafınıza hemen gönderilecektir. Kargoyu kontrol etmeden teslim almanız durumunda kutu içerisinden çıkabilecek eksik ya da taşıma sırasında çıkabilecek hasardan kargo firması mesul olmayacağı için sizin zor durumda kalabilirsiniz. Lütfen kargo kolilerinin sağlam olarak size teslim edildiğinden emin olunuz.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa ‘Destek’ sayfasında sipariş numaranızı belirterek durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir. Dilerseniz 0264 592 20 34 no’lu telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.

IBAN ve Hesap Numaralarımız

 Alt kısımda listelenen banka hesapları Ucuzmama.Com‘a ait kurumsal hesaplardır ve banka hesaplarındaki alıcı Azizler Veterinerlik olarak tanımlıdır. Lütfen ödeme esnasında Alıcı kısmına dikkat ediniz.

IBAN

Banka İsmi : Garanti Bankası

Hesap Sahibi : Azizler Veterinerlik

IBAN Numarası : TR150006200146100006299892

Hesap Türü : Ticari

Havale

Banka İsmi : Garanti Bankası

Şube Adı : Sapanca Şubesi

Şube Kodu : 1461

Hesap No : 6299892

Hesap Adı : Azizler Veterinerlik

Hesap Türü : Ticari